کاميون اسپرت

 
حادثه
نویسنده : علی کلان - ساعت ۱۱:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٢/٢۸
 

                    حادثه  

با 3 کشته و 25 زخمی در مرند اتفاق افتاد.
 
جهنم آتش با واژگونی تانکر حامل گازوئیل‌
 
 
مرند - خبرنگار جام‌جم: در پی واژگونی یک دستگاه تریلر حامل گازوئیل در مرند، 3 نفر کشته و 25 نفر مجروح شدند و 19‌دستگاه موتورسیکلت و خودرو نیز طعمه حریق شد.

این حادثه زمانی اتفاق افتاد که یک دستگاه تانکر گازوئیل پس از برخورد با ساختمان اداره برق واژگون شد و با سرازیر شدن گازوئیل، جهنمی از آتش منطقه حادثه را در بر گرفت.

در این حادثه 3 نفر بر اثر سوختگی شدید جان خود را از دست دادند و 25 نفر دیگر نیز مجروح شدند و از سوی نیروهای امدادی به مراکز درمانی انتقال یافتند.
سرهنگ یاقوتی، رئیس پلیس راه استان آذربایجان شرقی درخصوص این حادثه گفت: تریلر حامل گازوئیل به مقصد جلفا در حال حرکت بوده که به دلیل نقص فنی در سیستم ترمز، تغییر‌مسیر داده و به خاطر ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه و برخورد با ساختمان اداره برق، این حادثه دلخراش روی داده است.

وی افزود: در این حادثه 19 دستگاه موتورسیکلت و خودرو دچار آتش‌سوزی شدند و ساختمان اداره برق نیز 70 درصد خسارت دیده است.وی اضافه کرد: پس از وقوع این حادثه نیروهای امدادی بسرعت در محل حاضر و همراه با مردم تلاش برای مهار آتش‌سوزی را آغاز کردند. شدت این آتش‌سوزی به‌حدی بود که از نیروهای امدادی آتش‌نشانی در شهرهای همجوار درخواست کمک شد.